Hakkımda

   1975 Akhisar (Manisa) doğumluyum.Kızım Doğa dünyaya gelmeden hemen önce, Anadolu Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği Bölümü'ne veda ettim.Uzun yıllardır -benim için dünyanın başkenti- İzmir'de yaşıyorum.Kalbim hep 35 buçuk atıyor ;)
   İlkokul yıllarından beri tuttuğum günlüklerim,şiirsel düz yazılarımın karalandığı defterlerim oldu.Sanat, felsefe, bilim, doğa... ve ötesinin gizemine, yani; yaşama dair ne varsa okumak, öğrenmek ve paylaşmak isteyen biriyim.O yüzden yazmayı seçtim.
   Tiyatro grubumun olduğu, radyoda spikerlik ve programcılık yaptığım dönemler, işimin beni en mutlu ettiği yıllardı.İnsan hayatında en önemli seçimlerin, iş ve eş seçimi olduğuna inanırım.Ama daha da önemlisi kendisini seçebilmesi.Bana sunulan Aytül 'ü reddettim.Kendimi arıyorum.Arayış ve buluşlarım aynada birleşti.Yazma dürtüme, hikayelerin sınırsızlığının çekiciliği de eklenince, Ayna Hikayesi doğdu.Kendimden doğduğum yere, Ayna Hikayesi'ne hoş geldin...
Hakkımda Hakkımda Reviewed by Gökhan TEKİN on Cuma, Mayıs 20, 2016 Rating: 5

14 yorum:

 1. Ne kadar güzel bir hakkımda yazısı olmuş. Blogunuzu okumak için resmen sabırsızlandım.

  YanıtlaSil
 2. Hoşbulduk Hoşbulduk yeni yazı nerede :) Bari buraya geleyim dedim bende :) Senin bu sanatçı ruhun hiç solmasın canım tosbiğim :))) Öperim yanaklarından....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canim Mayıs'ım, tatlı tosbiğim sağol, varol ;) Kocaman öpüyorum...

   Sil
 3. Etkileyici bir "Hakkımda" yazısı.

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten çok güzel bir hakkımda yazısı olmuş. Seni takipteyim:) Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin, sefalar getirdin, iyi ki geldin ;)) Teşekkürler.
   Kocaman sevgiler...............

   Sil
 5. Kendini bulmuş, ruhunun özgürlüğünü kişilik kalitesi ile harmanlamış bir yazarın sayfasına; biraz geç de olsa katılabildik. Yüreğine ; yüreğine hükmeden ruhuna, kalemine sağlık.

  YanıtlaSil
 6. Harikasınız, çok teşekkürler😊 Bugüne dek duyduğum en güzel tanımlamaydı.Bu aklın ve yüreğin kime ait olduğunu merak ettim;)

  YanıtlaSil
 7. hoş bulduk.. harika yazmışsınız... bana sunulan aytülü reddettim kendimi arıyorum. harika.. ben de bu yolda ilerliyorum..:)
  selamlar.... sevgiler....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kayahan'ın şarkısını anımsattınız bana, 'yolu sevgiden geçen herkesle bir gün bir yerde buluşuruz' diyordu ya ;) Merhaba tekrardan :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.